Skip to main content

Szkolenie „Dziedzictwo kulinarne regionu łódzkiego – produkty wysokiej jakości”

Dziś odbyło się drugie z trzech szkoleń pn. „Dziedzictwo kulinarne regionu łódzkiego – produkty wysokiej jakości”, realizowanych w ramach operacji KSOW+ w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

Uczestników szkolenia przywitała I Zastępca Dyrektora ŁODR w Bratoszewicach – Pani Kamila Sołtyszewska.

Szkolenie poprowadzili przedstawiciele:

  • Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego – Zastępca Dyrektora Departamentu Rolnictwa Pani Iwona Obiedzińska,
  • Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego – Pani Anna Szosland-Fałtyn,
  • Lokalnych Grup Działania Województwa Łódzkiego – p.o. Kierownik Biura Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM” Pani Anita Stępniak.

 

Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o regionalnym dziedzictwie kulinarnym, produktach wysokiej jakości oraz promocji lokalnych tradycji.

Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich za aktywny udział oraz ŁODR w Bratoszewicach za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym wartościowym wydarzeniu!