Szkolenie „Dziedzictwo kulinarne regionu łódzkiego – produkty wysokiej jakości”
Dziś odbyło się drugie z trzech szkoleń pn. „Dziedzictwo kulinarne regionu łódzkiego – produkty wysokiej jakości”, realizowanych w ramach operacji KSOW+ w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.
Uczestników szkolenia przywitała I Zastępca Dyrektora ŁODR w Bratoszewicach – Pani Kamila Sołtyszewska.
Szkolenie poprowadzili przedstawiciele:
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego – Zastępca Dyrektora Departamentu Rolnictwa Pani Iwona Obiedzińska,
- Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego – Pani Anna Szosland-Fałtyn,
- Lokalnych Grup Działania Województwa Łódzkiego – p.o. Kierownik Biura Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM” Pani Anita Stępniak.
Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o regionalnym dziedzictwie kulinarnym, produktach wysokiej jakości oraz promocji lokalnych tradycji.
Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich za aktywny udział oraz ŁODR w Bratoszewicach za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym wartościowym wydarzeniu!











