Skip to main content

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM”

W dniu 27 maja 2026 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „POLCENTRUM”.

Tegoroczne Walne Zebranie miało charakter absolutoryjny i było jednym z najważniejszych spotkań Stowarzyszenia, ponieważ dotyczyło podsumowania działalności Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM” za 2025 rok oraz udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.

Podczas zebrania przedstawiono sprawozdania z działalności Stowarzyszenia za rok 2025, w tym sprawozdanie merytoryczne, finansowe oraz roczny raport z badania ewaluacyjnego.

W trakcie obrad Członkowie Stowarzyszenia jednogłośnie przyjęli sprawozdania za 2025 rok oraz udzielili absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM”.

Podczas spotkania omówiono również bieżącą działalność Stowarzyszenia, planowane nabory, organizację jubileuszu 20-lecia Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM” oraz plany dotyczące dalszej działalności i rozwoju.

W czasie dyskusji Członkowie Stowarzyszenia podkreślali skuteczność działań podejmowanych przez Zarząd oraz Pracowników Biura, dziękując za zaangażowanie w rozwój lokalnych społeczności i realizację działań na rzecz obszaru Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Członkom Stowarzyszenia obecnym na Walnym Zebraniu za udział w obradach, aktywność oraz zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia LGD „POLCENTRUM”.

Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do Burmistrza Ozorkowa – Pana Jacka Sochy za przewodniczenie obradom, udostępnienie przestrzeni, życzliwe przyjęcie oraz wsparcie organizacyjne przy realizacji Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „POLCENTRUM”.